

*LADY LAZARUS* (32) Straight from the US of A…! Bekend van RealityKings, Xfreaks, Alterotic, GangbangCreampie en haar eigen label Lady Lazarus! In Da House 23 – 28 MAART ! (talen: ENG).



**LADY LAZARUS** Nikita’s Secrets i.s.m. Morso Media heeft de Tattooed LADY LAZARUS naar Nederland uitgenodigd voor de opname van een aantal sex scenes EN ook voor exclusieve FANDATING met OurMen! Meet ‘n Greet, Touch ‘n Fuck, alleen jij en LADY LAZARUS in het Luxe Boudoir in onze Kinky Studio, maar net wat je wensen zijn!

LADY LAZARUS is in 2020 gestart met porno maken en voor de lens heeft gestaan van adult labels als Legal Porno, Pornbox, Gangbangcreampie, alterotic, Pervcity en meer. Lady Lazarus wil nu een Taste of DUTCH met Nederlandse mannen !

Grijp je kans (en deze inked stoeipoes) voor een exclusieve 1op1 date met haar! Ook haar wulpse body language liegt er niet om! Make no mistake…dit is Beauty, Brains en Porno vuurwerk . We zijn dan ook heel blij om Tatted Lady Lazarus te verwelkomen in onze KINK studio!


Start tarief voor een uur Full Fun is €260,- Heb je nog aanvullende wensen of ideeën, dan graag even mailen naar ons!



Lady Lazarus met Full Fun; wil dat zeggen NZC met creampie mogelijk?